• Ново
SAGUARO Mens Женска Минималистички Трага Работи Чевли на Боса Одење | Широк Пети Кутија | Надворешна Крстот Тренер | Нула Капка Единствена

SAGUARO Mens Женска Минималистички Трага Работи Чевли на Боса Одење | Широк Пети Кутија | Надворешна Крстот Тренер | Нула

DEN 719.76
Износ
Во продавницата.

Spandex.Увезени.Гумен ѓон.Горниот : Надградба на летање поврзана ткаенина горниот, добра затегнувачка цврстина, лесни, дише.На минималистички дизајн фаќа око.ЛЕСНО И ИСКЛУЧУВА : Ниска врвот со speedly еластична нерешено-string врски систем, topline со повлече табот, а бос чевли кои е лесно да се стави и да ги тргнеме.ВНАТРЕ : Мека монтажни insole, удобност обвивка, давајќи удобно бос чувство.OUTSOLE : Уникатен гумен ѓон, antislip, отпорни на абење, шок апсорпција, заштита на нозе сеопфатна.ПОГОДЕН ЗА : трчање, пешачење, одење, обука, патека за трчање, фитнес, качување, кампување, велосипедизам, крстарење, плажа, пловењето, сурфање, едрење, долги дестинации лет, возење автомобил, патување и сл.

За производот

Слични предлози