• Ново
Сите Материјал Ракување ML003-05 Мини Лост Синџир ја воочи големината, 1/4 (0.25) Тон, 05' Лифт

Сите Материјал Ракување ML003-05 Мини Лост Синџир ја воочи големината, 1/4 (0.25) Тон, 05' Лифт

DEN 1514.40
Износ
Во продавницата.

Мала големина овозможува функционирање и чување во тесни места.Планетарните gearing се користи за да се минимизира оператор напор и да го намалат стресот на минимум компоненти.Само прилагодување pawl и диск тип механичко оптоварување кочница insures позитивни оптоварување се контролира.На Сите Материјал Ракување ML003-05 мини лост синџир ја воочи големината и мала големина овозможува функционирање и чување во тесни места.Планетарните gearing се користи за да се минимизира оператор напор и да го намалат стресот на минимум компоненти.Само прилагодување pawl и диск тип механичко оптоварување кочница insures позитивни оптоварување се контролира.

За производот

Слични предлози