• Ново
Crayola Перат Деца Боја, 6 Брои, Деца Дома Активности, Сликарски Прибор, Подарок, Избрани

Crayola Перат Деца Боја, 6 Брои, Деца Дома Активности, Сликарски Прибор, Подарок, Избрани

DEN 1720.80
Износ
Во продавницата.

КЛАСИЧЕН БОИ : Мие Деца' се Наслика во шест различни бои : сина, виолетова, зелена, црвена, жолта, портокалова.Crayola Перат Деца' се Наслика не капе лесно од четки }); }); Од Производителот Сет вклучува шест различни бои на перат дете се наслика во 2 мл.пластични шишиња.

За производот

Слични предлози