• Ново
1 Метар 3 Слоеви 3D Цвет Бисер Чипка Работ Скриј Лента 8 см Ширина Везени Кроења Ткаенина Applique DIY Шиење Занает Свадба, Свадба се Облекуваат Embellishments Партија Декорација ?

1 Метар 3 Слоеви 3D Цвет Бисер Чипка Работ Скриј Лента 8 см Ширина Везени Кроења Ткаенина Applique DIY Шиење Занает Свадба,

DEN 102.96
Износ
Во продавницата.

Боја : Бела; Материјал : Полиестер, Бисер; Width : 8 см(3.15").Должина : 1 Метар(ќе бидат испратени во една континуирана парче.).Гроздобер стил на лента украсени;Идеален за облека, костими, фустан, завеса DIY за шиење.Одличен подарок за оркестарот ќе дома, облека и така натаму.Со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.

За производот

Слични предлози