• Ново
Thermco ACCCRY086 CRYO Temp -80 Температура Data Logger, -86 на +35 Степен В, 11 mm Длабочина, 83 мм Висина, 54 mm Ширина

Thermco ACCCRY086 CRYO Temp -80 Температура Data Logger, -86 на +35 Степен В, 11 mm Длабочина, 83 мм Висина, 54 mm Ширина

DEN 1293.60
Износ
Во продавницата.

Може да се стави во директен контакт со сув мраз.Нема надворешни сонди или жици.Програмабилни алармни & предупредуваат се движи w/alarm задоцнување.Led Статус Индикатори за размена на инстант аларм известување.Висока точност.Ултра Ниска Температура Data Logger, евиденција температури толку ниско, како -86°C. самостојна уред не бара никакви дополнителни сонди.

За производот

Слични предлози