• Ново
10 Компјутери Мини 5 Pin Кружни DIN Конектор Snap и Заклучување на Вертикална Мини-DIN

10 Компјутери Мини 5 Pin Кружни DIN Конектор Snap и Заклучување на Вертикална Мини-DIN

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Аудио, видео, компјутер и дигитални опрема апликации.Пријатели Со Стандардни и се Распарчи и Заклучување на Приклучоци.Дијаметар : 14mm. - Аудио, видео, компјутер и дигитални опрема апликации Ќелијата Со Стандардни и се Распарчи и Заклучување на Приклучоци - Внатрешен штит за добра спроводливост, заземјување и EMI/RFI заштита, визуелни и механички поларизација за приклучок вметнување. 5 Pin - Дијаметар : 14mm.

За производот

Слични предлози