• Ново
Allegro Чешли 400 Берберот Чешли Сечење Чешли Сите Намена Чешли 12 Pk. (Црвена)

Allegro Чешли 400 Берберот Чешли Сечење Чешли Сите Намена Чешли 12 Pk. (Црвена)

DEN 162.96
Износ
Во продавницата.

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ БЕРБЕРОТ ЧЕШЕЛ ГОЛЕМИНА - Со димензии од : 7 x 1 x 0. 100% професионален оцени за комбинирање на соодветна цврстина и флексибилност.Можете да ги користите овие чешли во секој косата и коса за сечење техники, како што се : clipper-over-чешел и косата-over-чешел, дели, косата меша и повеќе.Боја : Црвена.Бои во чешел НЕМА да исчезнат во дезинфектанти кои и на други течности.DISINFECTABLE ЧЕШЛИ ЌЕ НЕ ABSORBE И БОЈА НЕМА да ИСЧЕЗНАТ ВО BARBICIDE - Овие коса за сечење чешли модел 400 од Allegro Чешли нема да ги апсорбира стерилизирање решенија, perms, климатизери, шампони, масло, вода, итн.ДОЛГОТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛ Направен од нитрилна гума за издржливост.

За производот

Слични предлози