• Ново
Марш 20923 Rolmark Матрицата Мастило, 1 qt Може, Бела

Марш 20923 Rolmark Матрицата Мастило, 1 qt Може, Бела

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

За porous и не-porous апликации.Постојан, водоотпорен, светло-отпорни.Брзо сушење.Користење со RFR200 тип фонтана ролки и RM20 рака ролки.Бродови во јие-преку, висока густина полиетилен шишиња; лесно се прелива се справи.

За производот

Слични предлози