• Ново
Расположливиот Салата Чаши со Капаци од Зелена Директен - 32 оз. Јасно Пластика Салата Првично Чаши Пакување од 50

Расположливиот Салата Чаши со Капаци од Зелена Директен - 32 оз. Јасно Пластика Салата Првично Чаши Пакување од 50

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Зелената Директни Салата Сад е корисна, компактен и уште Добар-потрага да се земе заедно да работат, да испратите сакана една префинета салата и да го поставите на вашиот банкет како централен.Објектот Пакет Количина : 50 | Големина : 32 оз.Овие Салата Сад со Капаци е Течење доказ и сида во relishing деликатна контејнер за вашата свежи исечен овошје.Димензија на садот : Горниот Дијаметар : 7 инчи, Дното Дијаметар : 3.25 Инчи, Висина : 3.

За производот

Слични предлози