• Ново
Wapodeai Широк Заб Чешел, Премија на Коса и Чешел, Алатки Detangler Чешел, Погоден Чешли за Жените, Кадрави, Сува и Влажна Коса, Сите Типови на Коса. Пинк

Wapodeai Широк Заб Чешел, Премија на Коса и Чешел, Алатки Detangler Чешел, Погоден Чешли за Жените, Кадрави, Сува и Влажна

DEN 93.36
Износ
Во продавницата.

【Силен и Издржлив】Оваа пластика чешел е издржлив, Тоа е идеална алатка за секојдневна употреба.Тоа може да ги исполни сите стил и потреби.Погоден за сите фризури. 【Производ Големина】Чешел должина (9.4 во) ширина (2.4 во) дебелина (0.32 во), чешел заб должина (4.7 во).Ве молиме погледнете го производ слика за големината детали. 【Висок Квалитет на Материјалите】Направен од високо квалитетни PP пластика, Трајни antistatic.Голема Коса Чешел ви дава совршена удобност и текстура секој ден. 【Професионален Дизајн】Кружни широк tine добра чешли, Вашиот густа коса и чешел надвор без tangles, нема да му штетат на скалпот и ќе помогне да се намали опаѓањето на косата. 【100% Осигурување на Квалитетот】чешел е прегледано професионално и неговиот квалитет е стабилна.Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас преку , и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Wapodeai е посветена на обезбедување на потрошувачите со премија и трајни производи за домаќинството.Секој материјал се внимателно избрани за да се обезбеди трајност на секојдневна употреба.Секој детал одразува Wapodeais извршување на квалитет.Оваа detangling comb доаѓа во до 5 стилски бои, вклучувајќи ги и зелена, маслинесто зелена, сина, розова, и жолта.Без оглед на она што боја ви се допаѓа, не е секогаш стил чешел за вас.

За производот

Слични предлози