• Ново
Hongzer Мов Камења, 12 Компјутери Избрани Големина Вештачка Мов Карпи Декоративни, Зелен Мов Топки за Цветни Аранжмани, Самовила Градини и Колонист Оркестарот, DIY Пејза?

Hongzer Мов Камења, 12 Компјутери Избрани Големина Вештачка Мов Карпи Декоративни, Зелен Мов Топки за Цветни Аранжмани,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на симулирани мов материјал, отпорни на абење и colorfast, трајни и има долг животен пат.Мов камен форма со светла зелена боја, се облекуваат вашиот дом brimming со здрав и еко-пријателска атмосфера.Мала тежина и соодветна големина, лесно за чување и се става во повеќето вештачки растение или цвеќе декорација.Тие не се на стабилната структура, така изгледа повеќе реалноста и сликовито, 12pcs мов камења може да ги исполни вашите различни потреби, главно.Тоа може да се користи во ресторан, хотел, кафе продавница, дневна соба, итн.Карактеристики : Висок квалитет на симулирани мов материјал, отпорни на абење и colorfast, трајни и има долг животен пат.Мов камен форма со светла зелена боја, се облекуваат вашиот дом brimming со здрав и еко-пријателска атмосфера.Мала тежина и соодветна големина, лесно за чување и се става во повеќето вештачки растение или цвеќе декорација.Тие не се на стабилната структура, така изгледа повеќе реалноста и сликовито, 12pcs мов камења може да ги исполни вашите различни потреби, главно.Тоа може да се користи во ресторан, хотел, кафе продавница, дневна соба, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Главен Материјал : Villus Боја : Зелена Количина : 12 Pcs Големина : Прибл.Флексибилни Тежина : Околу. 48g Пакет се Вклучени : 1 х Сет на 12 Pcs Мов Камења Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Слични предлози