• Ново
Бебе Автомобил Огледало, Безбедност столче Огледало за Задните Соочува Младата, Екстра Широк Кристално Јасен Приказ, Заклучување на Конекција во Позиција, Прилаго

Бебе Автомобил Огледало, Безбедност столче Огледало за Задните Соочува Младата, Екстра Широк Кристално Јасен Приказ, Заклучување

DEN 333.60
Износ
Во продавницата.

ШИРОК и ЈАСЕН ПОГЛЕД на големината 6.3' x 9.65'.Ова столче огледало обезбедуваат екстра широк агол и да видите за што да се земе брз поглед на вашето бебе во backseat во текот на диск.ДИЗАЈН и МАТЕРИЈАЛ - Тоа е направена од акрилик стакло површината.Тоа е shatterproof да се обезбеди бебе за безбедност.На РАКА - Двојно stitched ремени за зголемување на издржливост.На два ремени ќе биде buckled на 'крст' форма.ШКАФЧЕ CONNECTION - 360' прилагодливи видите.Се прилагоди на вашите повеќето удобно приказ, и пресврт шкафче кон ЛЕВО за да го заклучите.И, пресврт ПРАВО да го отклучите.УЛТРА лесна ТЕЖИНА - Тоа е само 0.37 кг, многу поедноставно.Во можност да се преселат во друг автомобил за итна употреба.Вашето бебе е да оди на брод!Се прашувам какво е вашето бебе прави во backseat?Лулу Мед е бебе ретровизор ви помага да се внимава на вашето бебе во текот на диск.Исто така, тоа обезбедува јасна и широк приказ, 360' прилагодливи видите.Тоа трае само неколку секунди да се инсталира за да се спречи било mishap.

За производот

Слични предлози