• Ново
AIyMltd Спирала Играчки за pram,Спирала Активност Виси Играчки столче Играчки Бебе Спирала Играчка,со Тон на Бел Мека Cuddly Играчка,Погоден за Сите Бебиња

AIyMltd Спирала Играчки за pram,Спирала Активност Виси Играчки столче Играчки Бебе Спирала Играчка,со Тон на Бел Мека Cuddly

DEN 1300.80
Износ
Во продавницата.

Пренослив дизајн, бебето може да се совпадне по волја, или тоа може да се расклопуваат за бебето да се игра сам, Тоа е, исто така, се попогодни за чистење 5.Активност спирала играчка:Направени од меки кадифени крпа, Безбедност и не-токсични материјали, без штета за бебиња, издржлив и лесен, лесен за чистење, рака мие и во машина за миење.Спирала бебе играчка за pram:Вклучувајќи интересни петокрака ѕвезда, симпатична свиња и бебето огледало Играчка, подобрување на бебето тактилни слух и рака-око координација, тоа може да привлече внимание и да развие способност за учење.Погоден од раѓање 2.Многу погоден за бебе на патување 3.По-продажбата на услугата Ако добиете информации за производот и имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро.Не-токсични, лесни, меки, безопасни за бебиња 4.Детали за производот Производот материјал : кадифен Производ во боја : розова Производ должина на : природни водат должина * ширина (30*40cm) Производ тежина : 140g Применливи возраст : 0 месеци-3 години стариот Пакет спецификација : 1 Xbaby pram играчки Карактеристики на производот : 1.Широко апликација:Ова е одлична за pram или креветчето, седиште, рачки и безбедност седиште, рачки играчка многу погоден за бебе на патување.На столче играчка е направен од мек памук, дозволете му на бебето да се допре, да се повлече, и стискаш safely Best подарок:одличен подарок за нова-родено бебе,Користи за бебето визија и интелигенција за развој,се Посветам на односот помеѓу децата и родителите.

За производот

1Xbaby pram toys :
product Features:
1.Suitable from birth :
2.Very suitable for baby travel :
3.Non-toxic, light, soft, harmless to babies :
4.Removable design, The baby can be matched at will, or it can be disassembled for the baby to play alone, It's also more convenient to clean :
5.Train the development of visual, auditory and tactile Exercise your baby's brain development :
6.Bright color , animal design, playful squeaks and chimes attract baby's attention :
7.Brilliant toy, keep them stimulated while at home or on-the-go! :
Notice:
There is a protective film on the mirror of the product, you can tear off the protective film, and the picture will be clearer. :
After-sales service :
If you receive the product and have any questions, please contact us by email and we will solve it for you as soon as possible. Until you are satisfied. :

Слични предлози