• Ново
KROSNO Пијат Вода за Пиење Сок Очила | Сет од 6 | 8.5 мл | Чисто Собирање | Совршен за Дома, Ресторани и Партии | машина за миење Садови Безбедно

KROSNO Пијат Вода за Пиење Сок Очила | Сет од 6 | 8.5 мл | Чисто Собирање | Совршен за Дома, Ресторани и Партии | машина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Дизајнирани да изгледаат стилски, и да се вклопи во вашата рака совршено.Капацитет : 250 ml / 8.Благодарение на тоа, секоја црвена стакло има уникатна чувство на припадност, без оглед на пригода.5 ОЗ (250 ML) КАПАЦИТЕТ – стакло е 3,7 инчи (95 mm) високи и 3. Боја : безбојни.Стаклото ќе се одржи на точниот износ на пијалаци.

За производот

Слични предлози