• Ново
Sanus Безжичен Звучник Ѕид за Sonos ЕДНА Алатка за Слободни Tilt & Вртливата Корекција За Најдобри Аудио - Еден (црна) - WSWM21-B1

Sanus Безжичен Звучник Ѕид за Sonos ЕДНА Алатка за Слободни Tilt & Вртливата Корекција За Најдобри Аудио - Еден (црна)

DEN 1007.76
Износ
Во продавницата.

Уживајте во совршена за слушање каде и да сте во соба со 132 степени на говорникот зглобот. 30-степен навалите обезбедува одличен звук без разлика дали сте слушање седнат или стои нагоре.Лесно, 3-чекор инсталација добива на вашиот спикер на ѕидот и подготвени да карпа во 15 минути или помалку.Вашиот Sonos ЕДЕН, ЕДЕН SL, Игра : 1, или да се Игра : 3 останува безбедно монтирани преку ексклузивни Invisigrip?технологија, со користење на две ултра-тенок уште ултра-силна, речиси невидливи жици за завиткување околу врвот и дното од вашиот говорник, удобно држи во место.Нашите НАС-базирани инсталација експерти се стои на страна и е подготвен да им помогне на 7 дена во неделата.Боја : црна.

За производот

Слични предлози