• Ново
Britax Расте со Вас ClickTight Плус Темперамент-2-Бустер столче, Џет Safewash Ткаенина

Britax Расте со Вас ClickTight Плус Темперамент-2-Бустер столче, Џет Safewash Ткаенина

DEN 8399.76
Износ
Во продавницата.

Отворени, нишка & тока, во близина.Отворено седиштето, нишка & тока на seatbelt, кликнете на неа затворени.Безбедно во столче база, се создаде crumple зона која апсорбира несреќа енергија.Премиум, мека на допир ткаенини : 4-начин се водат athleisure ткаенина е комбинација на стил и функција за модерен изглед дека е лесно да се чисти.

За производот

Слични предлози