• Ново
PFERD Игла Датотека, Дијамант Ронки, Нож, во Ред, 5-1/2 Должина

PFERD Игла Датотека, Дијамант Ронки, Нож, во Ред, 5-1/2 Должина

DEN 921.84
Износ
Во продавницата.

Нож во форма игла датотека е wedged за поднесување на слотови во ред работата.Обликот tapers кон точка за да се олесни пристапот во мали области.Дијамант ронки за отстранување на материјалот на најтврдокорните челици, тешки метали, стакло, керамика, и влакна-засилен пластика.Парична казна ронки е electroplated да поднесе површината за издржливост.Може да се користи со игла датотека носител (се продава одделно).Објектот Должина String : 5-1/2 Инчи | Item Ширина String : [ N/A ] инчи | Item Дебелина String : [ N/A ] Инчи | Coarseness Оценка : парична Казна | Дел Број : 04034.

За производот

Слични предлози