• Ново
Фризерски Сечење Столче на Тркала,Вртливата Стол Работа Столче со Сина СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 48-58 cm,Поддржани тежина 160 Кг,Ajustable Stoolsfor ?

Фризерски Сечење Столче на Тркала,Вртливата Стол Работа Столче со Сина СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Погоден за секоја животна средина, како што се салон, дома и во канцеларија, фризер, маникир, тетоважа, терапија, убавина, масажа &спа салон.Висок квалитет на столче е ергономски дизајниран со криви, лесно да се чисти и одржува. 360-степен pivoting castor тркала тек без проблеми на сите површината видови, без да предизвика штета. 360 степени тркала обезбеди максимално маневрирање,Тивко & Звук Слободни кога се Движат, Лесно да се Тркала Низ Castors. 360° Ротирачки Амортизацијата Фах : 360 степени ротирачки амортизацијата фах линк столче површина, удобен и практичен ја како што сакате.ХИДРАУЛИЧЕН ЛИФТ за да се прилагоди на висината слободно .Се обезбеди совршено се вклопуваат за да одговараат на различни луѓе треба.Боја : Сина.

За производот

Слични предлози