• Ново
OPTP LO ROX Усогласени Живот Куполи - Текстура Рамнотежа и Стабилност Тренери

OPTP LO ROX Усогласени Живот Куполи - Текстура Рамнотежа и Стабилност Тренери

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се продаваат како збир на две, ЕТЕ ROX Усогласени Живот Куполи може да се користи и како држач за време на вршењето на различни билансните движења, со користење на куполата страна нагоре или надолу за да го промените нивото на предизвик.

За производот

Слични предлози