• Ново
HP Compaq Дел Број 611481-001, 613762-001 240W Напојување CFH0240EWWB

HP Compaq Дел Број 611481-001, 613762-001 240W Напојување CFH0240EWWB

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.HP Compaq Про 6305 SFF Десктоп Внатрешното Напојување.HP Резервни : 613762-001. Bestec Модел : CFH0240 AWWA.Макс Излез : 240 W.HP P/N : 611481-001. Bestec CFH-240 EWWB HP Compaq 613762-001 611481-001 240 W ПСУ Напојување на HP Модел CFH0240 EWWB HP 240 W BTX 6 PIN Моќ Supplyfor HP Compaq 8200, 6200 Pro Replacement за P/N : 611481-001, резервни делови No : 613762-001,ЛАЈТ-НА Модел : PS-4241-9 HBModel : CFH0240 EWWB Rev. : BHewlett Packard HP Дел Број : 611481-001 Hewlett Packard HP резервни делови Број : 613762-001 Input : 100-240 V~4А-50-60 Hz Output : Вкупно 240 W.

За производот

Слични предлози