• Ново
РЕК Кобра Хеликоптер (Трик Trikes Серија) 1:25 Модел Комплет

РЕК Кобра Хеликоптер (Трик Trikes Серија) 1:25 Модел Комплет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ќе сакате да се купи и да се изгради повеќе од една!.Џони Молња, Дербито на Шампионите, AMT, РЕК " 및 Поларните Светлини 모델 키트, Американската Мускулите 및 Ertl Обичај & Премиум колекционерски предмети.Моделирани во бела, јасни, транспарентни портокалова, транспарентна виолетова и вклучува црна винил гуми.Вештина 2 рејтинг, за возраст од 10+.Неговото семејство на брендови вклучува Авто-Светот 1 : 64 скала електрични слот тркачи и трки поставува; Џони Молња, Дербито на Шампионите, AMT, РЕК "и Поларните Светлини модел колекции, Американската Мускулите и Ertl Обичај Џони Молња, Дербито на Шампионите, AMT, РЕК" y колекции де modelos де luces polares, Американската Мускулите y Ertl Обичај & Премиум колекционерски предмети.Многу хром позлатен делови.На доста голем decal лист вклучува многу возбудливо графички опции.СОБЕРАТ СИТЕ 6 : РЕК " е Трик Trikes Серија колекции се забавно и лесно да се изгради.

За производот

Слични предлози