• Ново
CHUWUJU 22 Игли за Плетење Машина, Паметни Ткаење Круг Loom, Ротирачки Двојно Плетење Одбор Loom Машина за Деца Почетник DIY Поврзана Шамија Шапка Sock

CHUWUJU 22 Игли за Плетење Машина, Паметни Ткаење Круг Loom, Ротирачки Двојно Плетење Одбор Loom Машина за Деца Почетник

DEN 763.20
Износ
Во продавницата.

① Двојна Плетење Начини : рамно плетење.Стр рамен поврзана : обична плетење, може да го намали бројот на игли.Тоа може да се користи за да сплетам марами, кеси, џемпери, перници, облека, итн.; Т јамка поврзана : кружно плетење, фиксна игла број.Тоа може да сплетам капи. ② DIY Подарок : Погоден за почетници knitters.Сплетам свој кул модни додатоци како што се капи, шалови, чорапи и ногата warmers!И да се подготви подароци за вашите родители и пријатели. ③ Едноставна Операција : Едноставно завртка предиво во вретено и да се сврти на чудак линкови за да започнете плетење вашите уникатни подароци.Совршен за деца. ④ Издржлив Материјал : Направен од совршен квалитет на материјали, трајни, може да се користи за долго време, совршен избор за да се задржи вашите деца забавуваат со часови. ⑤ Пријатно за Забава : Оваа машина за плетење е забавно и практични играчка.Тоа им овозможува на родителите да ги покажат своите деца како да DIY занаети да ги промовира родител-дете интеракција.Спецификации : Димензии : за 27*27*22.5 cm/10.63*10.63*8.86 in Functions : ткаење шалови, капи, ткаење парчиња, чорапи, итн.Пакување Листа : 1*Плетење Machine1*Crochet1*Шиење Needle2 Снопови на Волнени Нишка (парична казна волнени нишка)1*Упатство Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

За производот

Слични предлози