• Ново
24V DC Дијафрагмата 555 Вакуум Пумпа за Воздух Пумпа за Висок Притисок Микро Вакуум Пумпа

24V DC Дијафрагмата 555 Вакуум Пумпа за Воздух Пумпа за Висок Притисок Микро Вакуум Пумпа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Употреба : Воздух Pump Theory : Вакуум Pump Standard или Nonstandard : Standard Structure : Дијафрагмата Pump Pressure : Висок Pressure Power : Pneumatic Model Број : 555 Fuel : none Application : other24 V DC Дијафрагмата 555 Вакуум Пумпа за Воздух Пумпа за Висок Притисок Микро Вакуум Pump Applications : се користи да се користи во воздухот примерокот, инструменти и опрема, медицина и хемиската индустрија, апарати за дома и други области.Функција : Номинална напон : 24 VNo оптоварување тековната : 400 MANegative притисок тест max : -50kpa Outlet притисок максимална : 100kpa Degree на вакуум : Притисок : гас 700 mm Hg Air проток : > 15.0 L / Min Noise : Траење : 100000 times Environment : 0-55 Degree Adapter : 24 V 2 A (треба да го изберете)Пакетот вклучува : 1 x Вакуум пумпа.

За производот

Слични предлози