• Ново
Санки Вози Божиќ (Направен во САД) 3 Шишиња 1/2 Fl Мл Секоја (15ml) Премија Одделение Миризливи Мирис на Нафта (Мешавина од Бор, Јаболко, Цимет, Свети и Ванила)

Санки Вози Божиќ (Направен во САД) 3 Шишиња 1/2 Fl Мл Секоја (15ml) Премија Одделение Миризливи Мирис на Нафта (Мешавина

DEN 2227.20
Износ
Во продавницата.

Совршена комбинација на бор, јаболко, цимет и холи со прскање на ванила. 3 Стаклени Шишиња - Секој 1/2 FL мл (15 ML).Вкупно 1.8 FL Унци или (45 ML) Премија одделение миризливи Мирисни масла.Премија одделение масла се многу богат, автентичен, и долготрајни.Најдобрите и најпопуларните сите околу масла за употреба.На премија одделение е подобрена формула, обезбедување на дополнителна сила.Ова е најдобар масло да се користи за горење, scenting свеќа восок, се топи и се прелива сапун основи, ладно процес сапун рецепти и бања & тело производи.Нашите Мирисни Масла се специјално формулиран за да се користи за палењето свеќа одлуки и сапун одлуки или тие може да се користи за да се мирис, темјан и toiletry производи.Тие се дури и совршен за директна апликации.Направен во САД.Највисок квалитет Премиум миризливи Мирисни Масла.

За производот

Слични предлози