• Ново
Ултра Про 180PT УВ ЕДЕН ДОПИР Магнетен Држач

Ултра Про 180PT УВ ЕДЕН ДОПИР Магнетен Држач

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1 Пакет на Ултра Про 180pt УВ Еден Допир Магнетна Картичка на Сопствениците.УВ-отпорни, не-ПВЦ и киселина слободни.Има стандардни картички (2-1/2" X 3-1/2") до 180pt во дебелина.Дизајниран како крајна дестинација за вашите колекционерски картички, нашите два дела со ЕДЕН ДОПИР носителите на уникатно дизајнирани со slide-во зглоб и магнетни затворање па ти никогаш не ќе мора да го користите шрафцигер повторно.Носителот обезбедува УВ-отпорни, не-ПВЦ и киселина слободни заштита за да се обезбеди вашите вредни погоди го задржува својата состојба додека е под екранот.Овој модел може да се одржи стандардни картички (2-1/2" X 3-1/2") до 180pt во дебелина.

За производот

Слични предлози