• Ново
AMIR Најновата Верзија Плакарот Светлина, 44-LED Батерија Сензор за Движење Под Кабинет Светла, 2 Начини на Осветлување Стап-Никаде Ноќ Безбедно Светлина Бар за Скалите,

AMIR Најновата Верзија Плакарот Светлина, 44-LED Батерија Сензор за Движење Под Кабинет Светла, 2 Начини на Осветлување

DEN 551.76
Износ
Во продавницата.

Штедење енергија и заштедите вашите пари.По два часа на полнење, тие може да трае и до 4 часа Секогаш на-на Режим. 【ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА】- Изградена во силни магнетни, овој сензор за движење светлина, може да се adsorbed директно на било железо производ, исто така, може да се додадат со селотејп да се држиме насекаде, не е тешко жици.7 V 600m AH литиум батерија Вкупна моќ : 1 W извор на Светлина : SMD_2835 Број на LED светилки : 44pcs Боја температура : 6000 K Lumens : >60lm Континуирано работи осветлување време : <4 H Сензор за осветлување време : 30 години уреди со покажувач на агол : 120° уреди со покажувач на далечина : 3 M Работна температура : -10-42℃ Пакет Вклучуваат : 3 x 44-Led сензор за движење светлина 3 x Адхезивна лента 1 x USB кабелот 1 x Прирачник.Ќе се целосно покриени од страна на нашите доживотна ГАРАНЦИЈА и 60 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за ВРАЌАЊЕ. 【АПЛИКАЦИЈА ПРИЛИКИ】- Тоа е на располагање во насекаде затворен место, Целосно исполнување на вашите осветлување потреби во различни апликации како плакари, фиоки, скалите, полици за книги, кабинети, автомобил водови, на предните врати, подрум влезовите итн.РЕЖИМ 2 : Секогаш На Режимот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нашата поддршка на корисниците на. 【2 РАБОТНИ МОДОВИ】- MODE 1 : ПИР (photosensitive тело сензори), авто-во рамките на 9.За да ја зачувате батеријата, овие светла ќе не светне ако областа е веќе осветлена.Нема потреба да се замени батерии цело време.Ако не сте 100% задоволни.Спецификации : Влезен напон : 3.

За производот

Слични предлози