• Ново
Schepal 2 Парчиња од Најновата Мат Алуминиум Легура Табличка Рамка Погодна за Chevrolet Етикета Табличка, со Завртка Покрие Сет, Погоден за Американскиот Стандард автомоби

Schepal 2 Парчиња од Најновата Мат Алуминиум Легура Табличка Рамка Погодна за Chevrolet Етикета Табличка, со Завртка Покрие

DEN 724.80
Износ
Во продавницата.

Користење на високо-технолошки компјутерски водени ласери за прилагодено дизајн преку прецизно сечење, ова декоративни табличка може да додадете личен ефект на вашето возило!.Како нашите највредни клиент, вашето задоволство е наша најголема извршување.Пакетот вклучува : * 2 x табличка рамка * 8 x пластични орев * 4 x машина завртки * 4 x само-прислушување завртки * 4 x заптивка * 8 x подлошки * 1 x шрафцигер.Ова осигурува дека Chevrolet рамка ќе не 'рѓа,' рѓа или дент и е лесно да се чисти.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Слични предлози