• Ново
Highchair Лигавче (Бела)

Highchair Лигавче (Бела)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Употреба на Highchair Лигавче и да престане чистењето на подот после секој оброк.Тоа е целосно прилагодливи и целосно машина перат. *Одговара на повеќето 4 нозе highchairs - Бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот highchair*.Како можам да се исчисти highchair лигавче?Едноставно да го избрише тоа надолу по секоја употреба.Се лизга во текот на врвот на вашиот highchair со drawstrings во грбот и вратоврска тоа snuggly во место околу highchair нозе.Грашок се оди паѓа во земјата.Постојат доволно банана парчиња на подот да се хранат мала армија на мравките.Како тоа функционира?Лесно е да се користи highchair лигавче на вашиот highchair.Звучи познато?Кога вашето дете е во highchair, оброк може да биде целосен хаос.

За производот

Слични предлози