• Ново
НИ Ракавица Тигар Шепи Водоотпорен Гимнастика Зглоб Поддршка Обвива | Совршен за Надворешна Превртување, што Навиваат & Гимнастика (Мали (69 кг-115 lbs))

НИ Ракавица Тигар Шепи Водоотпорен Гимнастика Зглоб Поддршка Обвива | Совршен за Надворешна Превртување, што Навиваат &

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% Водоотпорен дизајн го задржува зглобовите суви и заштитени за време на нуркање и надвор вратата tubmling, гимнастика & расположи.Додаде Анти-пропадна отпорни на абразија материјал трае подолго од stanard кожа тигар шепи.Идеален зглоб поддршка за зглобот оштетување на подот, бар и платформа за работа.Совршен за песна расположи, гимнастика, и нуркање одбори.Доаѓа со прилагодливи пена и пластични инсерти за индивидуализира поддршка.Водоотпорен Тигар Шепи Гимнастика зглоб поддршка функција сите од најдобрите карактеристики на класичната кожа тигар шепи со анти пропадна водоотпорен дизајн кој ги штити зглобовите од било од врата површината, додека го држите до подобро отколку традиционалните кожа тигар шепи.Совршен за нуркање одбори, како и!!.

За производот

Слични предлози