• Ново
Накит Кутија Направена од Цврсто Дрво со 4 Фиоки Организатор и Вграден Ѓердан Рингишпил и Големи Огледало Бела

Накит Кутија Направена од Цврсто Дрво со 4 Фиоки Организатор и Вграден Ѓердан Рингишпил и Големи Огледало Бела

DEN 1679.76
Износ
Во продавницата.

Сомот лагер е на влага и отпорен на корозија и нуди чисти складирање на животната средина за накит.Ние обезбедуваме 24 часовна услуга за клиентите на интернет.65" (L*W*H)Сместување позиција : Засенчување.Површината Покрие Материјал : Еколошки боја, стакло.Нега и чистење : Ги чисти, се стави во сенка, сува, вентилирани.Ако не сте задоволни, можете да добиете наплата во рок од 30 дена.Заштита на животната средина материјал,додадете елеганција на овој jewlery случај, издржливи.Добра услуга на клиентите и производ стабилен квалитет се секогаш нашите највисоки барања за себе.Кабинетот три-димензионални дизајн, Избраните материјали и парична казна изработка создаде модерен изглед додавање на декор во вашиот дом.75" (L*W*H); Фиока Внатрешниот Простор 4. 5-Катната кула и голем простор за складирање со посебни отвори вратите на двете страни.Свадба подароци, роденденски подароци, ова е вашиот најдобар избор!.75" (L*W*H) 4-фиоки за внатрешни големина : 4.Три големи фиоки и custom ring фиока, овој мулти-функционални накит кутија не само што не е исклучителна, но исто така и луксузен.76 фунти големина : 10.

За производот

Слични предлози