• Ново
Karlash Помине Поправка Комплет за Скршени Разбиена Сплит Ноктите. Итни Лесно Брз Лек (Кристално Јасно)

Karlash Помине Поправка Комплет за Скршени Разбиена Сплит Ноктите. Итни Лесно Брз Лек (Кристално Јасно)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Karlash Професионални Натопи Систем Кристално Јасна Четка На гел лепило смола 0.НЕ-ТОКСИЧНИ и МИРИС за СЛОБОДНИ НАТОПИ СИСТЕМ : Karlash Натопи во Прав е поздрава и возбудлива алтернатива во ноктите додатоци.НЕ-ТОКСИЧНИ и МИРИС за СЛОБОДНИ НАТОПИ СИСТЕМ : Karlash Натопи во Прав е поздрава и возбудлива алтернатива во ноктите додатоци.Четка За Лепак Гел е Формулиран Совршено за Свила & Fiberglass Обвива, Поправки & Зајакнување на Природни Нокти.Потрајни од Акрил, гелот во Прав Потопување систем е мирис слободни, отпорни на chipping и напукнување, дише, отпорен на вода без оштетување на ноктите кревети.Четка За Лепак Гел е Формулиран Совршено за Свила & Fiberglass Обвива, Поправки & Зајакнување на Природни Нокти.Ноктите лепак за на доградба на акрилни нокти, Четка за нокти лепак за нокти поправка, супер помине лепило лепак за скршени нокти долготрајни.Потрајни од акрил, гелот во прав потопување систем е мирис слободни, отпорни на chipping и напукнување, дише, отпорен на вода без оштетување на ноктите кревети.Не-Токсични и Мирис Слободни Натопи Систем : Karlash Натопи во Прав е поздрава и возбудлива алтернатива во ноктите додатоци.Потрајни од Акрил, гелот во Прав Потопување систем е мирис слободни, отпорни на chipping и напукнување, дише, отпорен на вода без оштетување на ноктите кревети.Не-yellowing формула Гел Смола е разновиден, нуди максимална сила и флексибилност за сите помине работи.Не-yellowing формула Гел Смола е разновиден, нуди максимална сила и флексибилност за сите помине работи.

За производот

Слични предлози