• Ново
6 Pack Капсула Пополнување на Машина Колекции за Празни Пилула Капсули Додатен, Насловна & Лабораториски Материјали - Микро Мала Лажица Шпатула, Лабораторија Лажичка

6 Pack Капсула Пополнување на Машина Колекции за Празни Пилула Капсули Додатен, Насловна & Лабораториски Материјали - Микро

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

6 Pack Пилула Капсули Додатен Tools - 2 * лабораториски лажичка пополнување лента со добра потпора винил рачка + 2 * нерѓосувачки челик U-форма микро топки + 1 * двојно-глава 2-во-1 капсула лажица шпатула+ 1 * прав си игра алатка со добра потпора винил се справи.Лесно да се Носат & Продавницата - и Сите делови доаѓаат со метална кутија организаторот.Се лесни и корисна за складирање или патна торба.Лабораторијата лажичка пополнување послужавник, од не ' рѓосувачки челик U-форма микро топки или двојно-глава 2-во-1 капсула лажица шпатула ви помогне да тежат во прав или се пополни капсули.Го подесувате алатка ви помага компактен прав и зголемување на капацитетот на капсула.Повеќе алатки за повеќе сценарија за употреба, како што се лабораторија за мерење мерење(добар помошник за Тежат Грам Бренд дигитални џеб скала), фил капсули.Совршен алатки за различни големина брзо и лесно гел капа капсули, како што се #000, 00, 0, 1, 2, 3(за XPRS Nutra Бенд или Capsuline Бенд капсули, на пример).Се избере најсоодветната алатка за вас според реалната потреба и одржување навика.Ние нудиме 100% задоволство услуга за вас, Ако имате било незадоволство или проблеми, контактирајте не и ние ќе ви понуди задоволително решение.

За производот

Слични предлози