• Ново
X-DREE 6mm Внатрешна Кол 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни Serrated Заклучување Подлошки Заптивка 50pcs(6mm diámetro interno 304 arandelas де bloqueo dentadas internas де acero inoxidable Junta 50pcs

X-DREE 6mm Внатрешна Кол 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни Serrated Заклучување Подлошки Заптивка 50pcs(6mm diámetro

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : Внатрешни Serrated за Миење; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Внатрешни Serrated за Миење.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 12g; Надворешниот Кол : 10.8 mm / 0.43".Дебелина : 1.7 мм / 0.07"(Espesor : 1.7 мм / 0.07' '.Внатрешен Дијаметар : 6mm / 0.24"(Diámetro interno : 6mm / 0.24' '. 6mm Внатрешна Кол 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни Serrated Заклучување Подлошки Заптивка 50pcs It е направен на 304 нерѓосувачки челик, обезбедување на добра отпорност на корозија, која обезбеди долго корисен век на траење.Serrated заклучување подлошки понуди подобри сигурноста и ефикасноста во споредба со квалитетот shakeproof подлошки.Внатрешната се преклопуваат заби зафат на двете површини, додека затегнување,создавање на триење кој го запира нут од кои доаѓаат се изгубат.Опис на Spanish6mm diámetro interno 304 arandelas де bloqueo dentadas internas де acero inoxidable Junta 50pcs Nombre del producto : Arandela dentada interna; Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) компјутери x Arandela dentada interna Color директорот : Tono plateado; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 12g; Diámetro надворешноста : 10.8 mm / 0.43' 'Espesor : 1.7 мм / 0.07' 'Diámetro interno : 6mm / 0.24' '.

За производот

Слични предлози