• Ново
(Надградена Верзија) Bluetooth FM Предавател за Автомобил, Безжичните Радио Предавател Автомобил Адаптер, Двојно Полнење преку USB Порт, Музички Плеер Поддршка Помошен Вл

(Надградена Верзија) Bluetooth FM Предавател за Автомобил, Безжичните Радио Предавател Автомобил Адаптер, Двојно Полнење

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

【ДВОЈНА USB Порт】- Две USB порти за полнење на уреди, Таа има две полнење преку USB порти, тоа може да ви наплати два уреди во исто време и има overcharge заштита. 【Hands-FREE ПОВИКУВАЈЌИ】- Вграден микрофон, ова Bluetooth FM предавателот ви овозможува да одговорите, закачам, одбиете повик или за повторно бирање на последниот број со леснотија.Можете да ги користите мулти-функција копчето контроли повик и музика. 【Одлична HI-FI Кристално Јасна Стерео Звук 】- Бучава и правец потиснати од CVC технологија за да се создаде full duplex квалитет на звукот; поддршка за MP3/wma/wav, анти - статика дизајн, уживаат во lossless музика во вашиот автомобил!. 【3 Музиката да Свири Режими】- Овој автомобил fm предавателот поддржува пуштате музика преку bluetooth, ТФ-картичка и USB диск(≤32 GB), можете да уживате во вашата музика на вашиот пат патување!. 【Најсигурни По-продажбата на Услугата】- ● 45-дневниот Гаранција за Парите Назад ● 12-Месечен Замена Гаранција ● 7/24 Онлајн Услуга за Клиентите ● Живот Поддршка Гаранција.Ако сте незадоволни со купувањето за било која причина, контактирајте со нас слободно и ние ќе ви понуди соодветно решение за вас во прв пат.Roate на "телефон buttoon" да се приспособат на фреквенција помеѓу : 87.5 MHz-108.0 MHz!.Чувајте ги вашите автомобили фреквенција биде ист како и фреквенција на fm предавателот!.Прилагодете ја јачината на звукот со повикување на "II

За производот

Слични предлози