• Ново
Супер Мов (55502) Бомонт Чанта, Свежа Зелена, Медиум

Супер Мов (55502) Бомонт Чанта, Свежа Зелена, Медиум

DEN 1987.20
Износ
Во продавницата.

Долготрајни Конзервирани Мов!.Изгледа убава со цветни растенија!.Идеален за цветни аранжмани.Доаѓа со лагер за садење живи растенија.Одлично за Специјални Настани, Свадби, Ден на Мајката Подароци, и партии.Деко чанта.Подолго траење, има жив боја, е почиста да го користите и повеќе килограми.Тој има различни значења, но најчесто се користи за хоби и железничката пејзажи и цветни аранжмани.Медиум во големина.Мерки 8-1/2-инчен должина од 3-инчен висина од 5-инчен ширина.Super Moss Украсни Корпи се една симпатична начин да се организира двете затворен & отворено цветни аранжмани или centerpieces.Тие се направени од истиот високо-квалитетни зелени Планински Мов како остатокот од нашите креативни линија.Ние дизајн декоративни табела кошеви во одредена сорта.Нашиот дизајни содржи следниве форми : Квадрат, Правоаголник, Круг, Овал, Чанта, и Висока Пета.Нашата единствена мов табела кошеви се фантастичен начин за креативно присутни подарок цвеќе како орхидеи, лаванда, или лалињата!Табела кошеви се паметни декоративни носители, вазни, и контејнери.Сите кошеви доаѓаат во нашето свежа зелена боја и секоја форма доаѓа во различни големини.Super Moss Деко Кошеви се одлично место за да започнете вашиот следен креативни флорални проект!.

За производот

Слични предлози