• Ново
Dell ЈП T610/R710 870W Напојување (YFG1C)

Dell ЈП T610/R710 870W Напојување (YFG1C)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.YFG1 C.YFG1 C, 870 W, Сервер, - Power Edge R710 - Power Edge T610 - Power Vault NX3000 - Power Vault DL2100,.

За производот

Слични предлози