• Ново
LKEEP Кујна Организатор Пластични Мозоци Јадење Рек Потоне Виси Торба Задебелена Сунѓерот Кошница Домаќинство Складирање Багажник,Портокал

LKEEP Кујна Организатор Пластични Мозоци Јадење Рек Потоне Виси Торба Задебелена Сунѓерот Кошница Домаќинство Складирање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : ПП.Димензии : Должина, ширина и висина околу 13*5*8cm, грешка е околу 1cm. 100% сосема нов и висок квалитет.Лесен, лесен за употреба и складирање, одличен за домашна употреба.Складирање кошница е погодно да се користи и да се зачува простор.Боја : Портокал.

За производот

Слични предлози