• Ново
Екстра Долг Директно Рутер Малку, Wolfride 1/2 месо тело Двојно Flute Директно Рутер Малку Круг Носот Рутер Битови Круг Ритам Рутер малку (3PCS)

Екстра Долг Директно Рутер Малку, Wolfride 1/2 месо тело Двојно Flute Директно Рутер Малку Круг Носот Рутер Битови Круг

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тип : Екстра Долг Директно Круг Носот Рутер Малку, месо тело : 1/2 инч.YG6 легура ножот и јаглероден челик машина тело, со слој.Користење за grooving на дрво, како што се густина на одборот, цврсто дрво, МДФ, честички одбор, иверица и така натаму.Сечење длабочина на 60mm-80mm, Максимална брзина на роторот : 12000rpm; Максимална сечење хранат брзина : 2500mm во минута.Wolfride 1/2 месо тело Двојно Flute Директно Рутер Малку Круг Носот Рутер Битови круг ритам рутер малку (3 PCS).

За производот

Слични предлози