• Ново
1 Штекер Surge Protector, BSEED 120V Приклучок во Напон Заштитник со Индикатор Светлото Ѕид Напон Brownout Штекер за Home/Office/Училиште/Патуваат Големи Апарати за Заштита 20A 2400W 4 Пакет

1 Штекер Surge Protector, BSEED 120V Приклучок во Напон Заштитник со Индикатор Светлото Ѕид Напон Brownout Штекер за Home/Office/Училиште/Патуваат

DEN 1823.76
Износ
Во продавницата.

Пренослив дизајн го прави идеално решение за патување.Погодни за употреба во домот, или во секој момент дека треба пренапонска заштита, без најголемиот дел на моќ лента.(????????Печатен текст и инструкции на оваа surge protector се на шпански. ????Мулти Заштита : Моментален напон надминува лимитот, производот ќе го заштити електричниот апарат против прекумерен напон штета автоматски и брзо.Издржливи и погоден за секојдневна употреба.????Автоматско Индукција Заштита : Кога напонот надминува лимитот, таа автоматски ќе се исклучи моќ за да се спречи вашиот електрични уреди се оштетени за премногу ниска или премногу висок напон.Се користи за фрижидер,бојлер и дома апаратот кој власт е помалку од 2400 W.Вкупната енергија на поврзани електрична опрема не смее да го надмине номинална моќност.Апаратот ќе биде одложена за 3 минути за да се потврди дека напонот е стабилна, така што тоа би можело да биде повторно основан. ????Компактен & Простор за Заштеда : BSEED моќ лента surge protector е дизајниран да консумираат минимална простор и приклучок директно (Директни Plug-in Дизајн-Без Дополнителни Кабли Потребни) во стандарден ѕиден штекер.Сиромашните контакт во пред или сиромашни контакт на приклучок, може да предизвика опасност.Не користите овој производ во влажни или не вентилирани средина.Не користите овој производ во влажни или не вентилирани средина.Затоа можете да се чувствуваат слободни да ги купите нашите производи.Ако уредот средби (електрична енергија) на напонот на струја, тоа ќе го заштитите вашиот уред од страна на обезбедување на излез додека напон стабилизира.

За производот

Слични предлози