• Ново
Bonarty 4pcs Природни Органски Јасмин & Лимон, Сапун, Шампон Суровост-Слободен Мазни и Сјајни

Bonarty 4pcs Природни Органски Јасмин & Лимон, Сапун, Шампон Суровост-Слободен Мазни и Сјајни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Природен шампон бар чисти и условите на вашата коса со навлажнувачки орев масла. - Шампон барови се 100% органски и природни, целосно ослободени од вештачки бои, сулфати, груби хемикалии, како и други супстанции кои ја оштети вашата коса.Чисто природни растенија состојки и без груби детергенти хемикалии, па можете да го користите со самодоверба, дури и со чувствителна кожа.2cm - Единица Тежина : 10g - Тип : Лимон & Jasmine Package Вклучува : 2 Парчиња Лимон Шампон Bars2 Парчиња Јасмин Шампон Барови.Нежна и ефективна формула прави нашите производи погодни за мажи, жени, тинејџерите, деца, бебиња, бремени жени и доилки. - Веднаш на вашата природна боја на коса, од сива коса да жив темна боја, ја поврати вашата доверба назад со изглед и чувство помладите повторно со сите-нова коса затемнување шампон бар.PH балансиран и безбедно за третирана коса.Тие ја напуштат сите коса, дури и сува, обработени се заклучува, во потрага сјајни, сјајна и мека.Шампон барови се 100% органски s слатко и smoky парфем.

За производот

Слични предлози