• Ново
SYLVANIA A19 LED Сијалица, 10W, 60W Противвредност, Dimmable, 800 Lumens, 5000K, дневна светлина - 1 Pack (78113)

SYLVANIA A19 LED Сијалица, 10W, 60W Противвредност, Dimmable, 800 Lumens, 5000K, дневна светлина - 1 Pack (78113)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ние сме унапредување на светлината, со развивање на нови технологии кои што нудат неограничен потенцијал како светлината влијае на вашето животот и како вие го контролирате вашата околина.Светлината се дефинира како можете да го видите светот.Ние се редефинирање на улогата на светлината во поврзан свет кој преминува границите, geographies и култури, поврзување нас заедно.Земја на Потекло : Кина.

За производот

Слични предлози