• Ново
TTWLJJ Smart Watch, Фитнес Тракер за Жените и Мажите, 1.57 Инчен Smartwatch со Дојдовен Повик Времето, IP68 Водоотпорен Спортски Види со Чекор Контра, Фитнес Види за Android и iOS Телефони,

TTWLJJ Smart Watch, Фитнес Тракер за Жените и Мажите, 1.57 Инчен Smartwatch со Дојдовен Повик Времето, IP68 Водоотпорен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

0 видот на Комуникација : нема card Functions : Smart потсетување, времето, pedometer, километражата, калории, далечински камера, stopwatch (стоперка), мулти-спортски режим, повик потсетникодбивање, порака за потсетување, sedentary потсетување, disconnect, потсетник, аларм, итн.Овој ултра-лесни smart watch е одличен избор за вас, дури и ако тоа е ден на работа и студирање, вие не ќе се чувствувате уморни.Персоналните потсетници околу часовникот : повик потсетник исфрлена, порака за потсетување, долго седиште потсетување, disconnect, потсетник, цел потсетување, бизнис алармот да не се пропушти, не се наруши.Повеќе спортски начини : Дали е затворен или отворен, ние секогаш може да ја придружува вас да се доживее спортски сакате, и снимање на спортски податоци, така што ќе може да уживате во среќата.Пакување листа : Види*1 Charging кабел*1 Manual *1 Notice : Поради влијанието на светлината, бојата на сликата може да биде различен од вистинскиот производ, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.IP68 водоотпорен : целосно ограден структура, еден-парче калапи и цинк легура материјал совршена интеграција, за да се постигне водоотпорен ефект на секојдневниот живот, што ќе ви овозможи да носат повеќе слободно во различни средини.Спецификација : Боја : црна, сива, pink Applicable луѓе : бизнис, општата јавност, мода, возрасните, elderly Compatible систем : целосно compatible Screen големина : 1.65 mm Material : цинк легура + plastic Battery капацитет : 200m Ah Operation режим : допир + button Interface : USB 3.

За производот

Color:
black, gray, pink
Applicable people:
business, general public, fashion, adults, the elderly
Compatible system:
fully compatible
Screen size:
1.57 inches
Screen resolution:
240*360
Appearance size:
46×31.5×9.65mm
Material:
zinc alloy + plastic
Battery capacity:
200mAh
Operation mode:
touch + button
Interface:
USB 3.0
Communication type:
no card
Functions:
Smart reminder, weather, pedometer, mileage, calories, remote camera, stopwatch, multi-sports mode, call reminderrejection, message reminder, sedentary reminder, disconnect, reminder, alarm clock, etc.
Packing list:
Watch*1 :
Charging cable*1 :
Manual *1 :
Notice:
Due to the influence of light, the color of the picture may be different from the actual product, please refer to the actual product :

Слични предлози