• Ново
Denco NCAA Носат На Hardcase Фабрика, Сребро.

Denco NCAA Носат На Hardcase Фабрика, Сребро.

DEN 2727.84
Износ
Во продавницата.

ТИМОТ FANDOM : Карактеристики тим обоени логото на вашиот омилен тим, Охајо, Држава Buckeyes.ЛЕСНИ Мерења 21" Висина, 13" Ширина, 9" Длабочина.ИСКЛУЧИТЕЛНИ МАНЕВРИРАЊЕ : Четири мулти-насочен двојно тркала поставува овозможи 360-степен исправена возен за дополнителна погодност.TELESCOPING РАЧКА : Удобност зафат, еден допир, dual-количка telescoping алуминиум справи со систем се прилагодува на притискање на копчето влечење и туркање на багажот, без никаков напор.БЕЗБЕДНА ПАКУВАЊЕ : Пакување оддел е поделен во две секции со полно работно zip капакот да се подели на две одделенија за дополнителен простор.Целосно наредени внатрешни работи со еластична облека ремени, внатрешни работи патент џеб за деликатна објекти,.

За производот

Слични предлози