• Ново
Мешани Кампување Сет од 3 Облека на шведската Dishcloths (Еден на Секој Дизајн) | ЕКО Пријателски Сунѓерот Крпа | Хартиена Крпа Замена

Мешани Кампување Сет од 3 Облека на шведската Dishcloths (Еден на Секој Дизајн) | ЕКО Пријателски Сунѓерот Крпа | Хартиена

DEN 238.80
Износ
Во продавницата.

ОБНОВЛИВИ И МАШИНА ПЕРАТ - Можете да ја користите оваа издржливи, еко пријателски ткаенина за чистење повторно реклама повторно.Тоа може да се мијат во вашата облека или сад за миење и до 200 пати.Вие може да ги снема користи од страна на тогашниот!.ПРИРОДНО BIODEGRADABLE - Овие еко пријателски чистење брише се направени од 100% сите-природно дрво целулоза и обновливите извори на памучни влакна.По своето долго живеење, тие едноставно ќе biodegrade во вашиот ѓубриво куп.Го ЗАМЕНУВА ДО 17 РОЛНИ ОД ХАРТИЈА КРПИ - Ова е една супер абсорбента крпа.Тоа може да се земе во 20 пати своја тежина во течна!Само мислам на сите оние хартиени крпи сте веќе не испраќање на депонија.БЕСКРАЈНО РАЗНОВРСНА - Има речиси и да нема граница до каде и кога можете да го користите овој генијален Скандинавските dishcloth.Тоа е одлична за чистење или сушење садови, чистење spills или дури и чистење на вашиот подови.БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈНИ - Кој вели еко пријателски чистење крпи треба да бидат здодевни?Оригиналните обрасци и уметничките дела на вашиот SWEDEdishcloths ви овозможува да се исчисти со кујна кул!Вашата мајка е кујна никогаш не беше тоа толку стилски.

За производот

Слични предлози