• Ново
fitBAG Запалено Црна Обичај Прилагодени Ракав за Samsung Галакси S20 | произведени во Германија | парична Казна Одговараат на Ткаенина Торбичка случај Покрие со Microfibre Пост?

fitBAG Запалено Црна Обичај Прилагодени Ракав за Samsung Галакси S20 | произведени во Германија | парична Казна Одговараат

DEN 453.60
Износ
Во продавницата.

Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува со Samsung Galaxy S20.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Ние, исто така, сакате да бидете сигурни дека се многу задоволни со вашиот уникатен објект по купувањето - ако имате било какви прашања само ни капка e-mail и тоа ќе се одговори брзо.Интегрирани high-end microfibre обезбедува чиста прикажат по некое време на носење.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Квалитет карактеристики : Стручно пораби и совршено се вклопуваат за Samsung Галакси S20 Поединечно рачно изработени од кожа занаетчии 100% произведено во Германија Заштита и чистење на функцијата поради самостојно развиена high-end microfibre 2 години Гаранција Дали користите некој дополнувања на вашиот телефон веќе?Ако имате било какви желби, за пример, ако сакате да sleeve кој одговара на вашиот уред, со дополнителни случај, браник или слични - ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Покрај домот, ултра тенок дизајн, вашиот телефон ќе биде заштитен од гребнатини, прашина и светлината влијае и на вашиот дисплеј ќе се чистат секој пат автоматски.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Многу фини и модерен ткаенина.

За производот

Слични предлози