• Ново
Галакси A8 Плус 2018 Случај, HualuBro [Отпорен на Гребење] Карбонски Влакна Тенок Шок Апсорбирање на TPU Тенка Браник Телефон Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси A8 Плус

Галакси A8 Плус 2018 Случај, HualuBro [Отпорен на Гребење] Карбонски Влакна Тенок Шок Апсорбирање на TPU Тенка Браник Телефон

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Прецизни cutouts обезбеди лесен пристап до сите порти и контроли.Ние ќе ви испрати уште еден нов случај СЛОБОДНИ.Hualu Bro [Совршено се Вклопуваат] [Отпорен на Гребење] Карбонски Влакна Тенок Заштитен Шок Апсорбирање на TPU Солиден Заштита Текстура Зафат Тенка Браник Случај Задниот Поклопец за Samsung Галакси A8 Плус (A8+) 2018 The Hualu Bro Samsung Галакси A8 Плус 2018 Случај е тенок заштитен TPU случај со шок апсорбирање карактеристики и солиден влијание заштита.Компатибилност : Само компатибилни со Samsung Galaxy A8 Плус 2018 Features : СЕОПФАТНА ЗАШТИТА Обезбеди одлична Сите Околу Заштита од гребнатини, scuffs и други оштетувања.ОДЛИЧНА ПОТПОРА На карбонски влакна шема дизајн обезбедува одлични зафат, нула отпор и нуди заштита против други секојдневно носат и солза.Ние ќе ви испрати уште еден нов случај СЛОБОДНИ.Лесен пристап до сите порти и контроли.Брзо и лесно snap-на школка инсталација.СЕОПФАТНА ЗАШТИТА : Обезбеди одлична Сите Околу Заштита од гребнатини, scuffs и други оштетувања.Компатибилен со повеќето трети лица екран заштитници & безжичните полначи.Дизајнот обезбедува елегантен и мода изгледаат и се чувствуваат.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ Ултра тенок, лесен дизајн кој додава минимален дел на вашиот паметен телефон.Компатибилен со повеќето од трети лица за Samsung Галакси A8 Плус 2018 екран заштитници & безжичните полначи.ОДЛИЧНА КОНТРОЛА : На карбонски влакна шема дизајн обезбедува одлични зафат, нула отпор и нуди заштита против други секојдневно носат и солза.

За производот

Слични предлози