• Ново
Природата Љубов Чајно Дрво + Нане Појаснување Шампон | Прочисти + Invigorate | Ревитализација за Сите Типови Коса | Paraben Бесплатно, без Суровост, Направени во САД (25 мл)

Природата Љубов Чајно Дрво + Нане Појаснување Шампон | Прочисти + Invigorate | Ревитализација за Сите Типови Коса | Paraben

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПРИРОДАТА ЉУБОВ ЧАЈНО ДРВО + НАНЕ ШАМПОН (25 МЛ) : Помеша со етерични масла и ботанички екстракти за чистење далеку сите валкано и нечистотија од косата.Оваа tingly чувство и свежо, ментолот мирис Чајно Дрво шампон ќе ви остават чувство да се ревитализираат.ПРОЧИСТИ + INVIGORATE : Оживува скалпот со Чајно Дрво и Peppermint Етерични Масла.Нежно чисти како свежа, ментолот арома invigorates.ПОЈАСНУВАЊЕ на ФОРМУЛА отстранува нечистотии & израстоци.ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Може да се користи за дневно или неделно колку што е потребно.Произведени Без Суровост.Paraben Слободни.Направен во САД.

За производот

Слични предлози