• Ново
LJHH Мажите Руно Јакна Спорт Отворено Стенд-ап Јака Руно Задебелена Топлина Патент Sweatshirt Грб Спортски Облека Јакна

LJHH Мажите Руно Јакна Спорт Отворено Стенд-ап Јака Руно Задебелена Топлина Патент Sweatshirt Грб Спортски Облека Јакна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

-✤✤✤✤✤✤Ова ќе биде прекрасен подарок✿^ _ ^✿ве Молиме купувачите што е можно поскоро✤✤✤✤✤✤✤- Големина на : Големи | Боја : Зелена Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Сите се многу поволни.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Облечен овој фустан ќе ја нагласи вашата супер добра фигура, и ќе добиете многу пофалби.Се препорачува нежно миење на чекање за машина за перење.Не се впие во вода за повеќе од 15 минути. 90% Полиестер, 10% Spandex.Тесни фитнес облека, може да се покаже вашата добра фигура кога ќе работат без ограничување на вашата вежба. ✿【Сезони】задржување на Топлина во зима,удобен водат софтвер во нормална дебелина, дише, лесни, но топло.Се препорачува 30° вода да се измијат. ✿【Совети】Големина избор е за вашиот референца само. ✿【Флексибилни】Многу растеглив нудат целосна Флексибилни. ✿✿✿✿✿ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LJHH ПРОДАВНИЦА✿✿✿✿✿✿✿ Убаво Облека ✿^ _ ^✿ Добра Фигура ✿✿✿✿Овие облека се најдобри идеален за вашите пријатели, партнери и сопрузи✿✿Карактеристики : 1.За да видите повеќе детали, ве молиме да проверите на нашата големината на сликата пред да нарачате.Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и соодветни за вашиот секојдневно носење.✿✿Совети : Рамената и нозете/мускулите се силни/имаат стомак/ако ви се допаѓа малку отворени, се препорачува да се земе поголем size Thin тело/, како на тенок, се препорачува да се земе помала големина ✿✿Големина на Табелата : се препорачува производ големина се за референца, ве молиме следете ги нашите големина на сликата внимателно пред да го купат.

За производот

Слични предлози