• Ново
AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за Huawei MatePad Про 10.8 Таблета Случај Лесни Мулти-Агол Стои Покрие СТП Кожа Задниот Поклопец за Заштитник на целото Тело Солиде?

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за Huawei MatePad Про 10.8 Таблета Случај Лесни Мулти-Агол Стои Покрие СТП Кожа

DEN 655.68
Износ
Во продавницата.

)Достапни во различни светла и забава бои.Прилагодливи Повеќе Агли на Гледање : Тоа може да се прилагоди на две удобно агли и да се направи вашиот таблет работи како лаптоп, па тоа е совршен за пишување и гледање на видеа.Компатибилен : Специјално дизајниран за Huawei Mate Pad Про 10.(ЗАБЕЛЕШКА : со Оглед на дизајн на случај, дупката мора да биде во центарот на школка за да се обезбеди соодветна рамнотежа.Еластична бенд има таблета затворени безбедно додека сте во движење.-Еластична бенд Еластична бенд има таблета затворени безбедно додека сте во движење.Компатибилен Модел : за Huawei Mate Pad Про 10.Случајот обезбедува вкупно со полно тело за заштита од гребнатини, шокови, отпечатоци од прсти и прав.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, не двоумете се да ни e-mail.(НЕ одговара други модели.Ве молиме потврдете го производот пред да го купите.

За производот

Слични предлози