• Ново
ROGOZ Керамички Пура Ashtray За Мажите, Трајни Солидна 1 Слот Пура Носителот, Големи Тешки Отворено Стакло Пура Ashtrays За Патио, Уникатна Керамика Пура Пепел Послужавник За

ROGOZ Керамички Пура Ashtray За Мажите, Трајни Солидна 1 Слот Пура Носителот, Големи Тешки Отворено Стакло Пура Ashtrays

DEN 420.00
Износ
Во продавницата.

Значи, вие и вашите пријатели и семејство може да имаат добар време заедно на отворено.ЗАТВОРЕН&ОТВОРЕНО ASHTRAY – Овој мал ashtray за пури е доволно длабока ( 1 инч ) за да се спречи пепел од тоа да биде воодушевен од ветрот.Нашите керамички пура ashtrays се тестирани за влијанието на надворешните фактори.НАПРАВЕНИ од СТРАНА СТРАСНИ ПУРА ЉУБОВНИЦИТЕ – Ова пура пепел носител е направен со исклучителна изработка на понудата на повеќето пријатно пушењето искуство.Бидејќи оваа цигара ashtray е направен од 100% керамички, ние препорачуваме да се задржи надвор од дожд и директно сонце да се прошири тоа е животен век.Добра пура керамички ashtray за било табела во вашиот дом или канцеларија.На слотови на нашите керамички ashtrays може совршено да се вклопи во повеќето големини пури и држете го цврсто во место.Овој елегантен изглед мали цигари ashtray е доволно длабока ( 1inch ) за да се спречи пепел од се разнесени од ветрот.

За производот

Dimensions:
4 x 4.5 x 1.5 ( 11 cm x 12cm x 4 cm )

Слични предлози